دوره آنلاین گزارشگری با تلفن همراه

آیا مى دانید، گوشى تلفن هوشمند شما یک استودیوى کامل است؟
شما مى‌توانید با گوشى تلفن همراهتان به سادگی گزارش‌های صوتى و تصویرى خوب تهیه کنید.

آکادمى زمانه دوره جدید «تهیه گزارش با تلفن همراه» را به‌صورت آنلاین و رایگان برگزار مى‌کند.
این دوره از تاریخ ٣١ اردیبهشت ماه آغاز مى‌شود و مدت آن شش هفته خواهد بود.
مربیان این دوره به اصول گزارش‌گری روزنامه‌نگارانه، کار با دوربین و تهیه گزارش با تلفن همراه خواهند پرداخت.

دوره جدید «تهیه گزارش با تلفن همراه» که توسط آکادمى زمانه برگزار مى‌شود، می‌آموزد که چگونه می‌توان از وقایع اطراف خود گزارش تهیه کرد، آن هم در قالبی که با حرفه‌ای‌ها رقابت کند.
این دوره در طى شش هفته، هفته‌اى یک روز، توسط مربیان مجرب در زمینه روزنامه‌نگارى و مسائل تکنیکى، از تاریخ ٣١ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ (۲۰ می ۲۰۱۶)، به‌صورت آنلاین و رایگان برگزار مى‌شود. در پایان این دوره به شرکت کنندگان مدرک اتمام این دوره داده مى‌شود.

اگر شما علاقه‌مند به گذراندن این دوره هستید، مى‌توانید براى نام‌نویسى در دوره «تهیه گزارش با تلفن همراه» به این صورت عمل کنید:
بر روى این لینک کلیک کنید و پس از باز شدن صفحه جدید مراحل ثبت نام را در آکادمى زمانه کامل کنید. اگر قبلا در آکادمی ثبت‌نام کرده‌اید با استفاده از این لینک وارد سایت آکادمی شوید.
پس از آنکه مراحل ثبت نام در آکادمى زمانه به پایان رسید، شما وارد صفحه آکادمى مى‌شوید، در آنجا فهرستى از کلاس‌هاى ارائه شده وجود دارد، دوره «گزارش‌گرى با تلفن همراه» را انتخاب و بر روى آن کلیک کنید و مراحل ثبت نام را تا آخر به‌طور کامل انجام بدهید.
پس از پایان ثبت نام در دوره «تهیه گزارش با تلفن همراه» شما به‌طور اتوماتیک، ایمیلى دریافت خواهید کرد که ثبت نام شما در دوره مورد نظر را تأیید خواهد کرد.

لطفا توجه کنید که ثبت‌نام تا تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ (۱۹ می ۲۰۱۶) فعال است و پس از آن ثبت‌نام امکان‌پذیر نیست.

زمان برگزاری کلاس‌ها

کلاس‌ها هر دوشنبه به مدت شش هفته از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ (۲۰ می ۲۰۱۶) برگزار خواهد شد. کلاس‌ها از ساعت ۱۹:۰۰ به وقت تهران (و ۱۶:۳۰ به وقت اروپای مرکزی) خواهد بود.