دوره های آموزشی پیشرفته رادیو زمانه برای سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴

رادیو زمانه از روز شنبه ۱۳ مهرماه تدریس چهار دوره جدید پبشرفته را آغاز خواهد کرد. این دوره ها هفت ماه به طول خواهند انجامید و طی آن دانشجویان مهارت های حرفه ای خود را در زمینه خبرنگاری شهروندی تقویت خواهند کرد. این دوره های آموزشی شامل دریافت راهنمایی های شخصی از اساتید، نقد و بررسی آثار تولید شده توسط اساتید راهنما، گفتوگوی مستقیم میان دانشجویان و همچنین انجام تکالیف عملی خواهد بود. لازم به ذکر است که برخی از این تکالیف در وبسایت رادیو زمانه منتشر خواهند شد.
آموزش این دروس بین چهار تا ۱۰ هفته به طول خواهد انجامید و سپس تا ژوییه سال ۲۰۱۴ مجددا چندین بار تکرار خواهند شد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان آغاز کلاسها و مهلت  نام نویسی لطفا به این صفحه مراجعه کنید. لطفا در نظر داشته باشید که مهلت نام نویسی و زمان آغاز هر دوره با دوره دیگر فرق میکند.
برای نام نویسی در دوره های پیشرفته زمانه، داشتن تحربه های تحصیلی مشابه یا تجربه کاری مربوطه مهم است و در زمان ثبت نام در اینباره از شما سئوالاتی پرسیده میشود. اگر سطح آموزشی شما برای آغاز دوره ها مناسب باشد و کلاسها نیز به حد نصاب نرسیده باشند، پذیرفته خواهید شد.
دوره های پیشرفته زمانه از طریق یک سیستم آموزشی پیشرفته تدریس خواهند شد و این سیستم به شما اجازه میدهد تا در محیطی آنلاین که کارکردن با آن آسان است، دروس را فرابگیرید.
کلاس های درس به شکل هفتگی و با حضور اساتید برگزار میشود و شما در طول هر دوره باید چندین تکلیف درسی انجام دهید. در صورت اتمام دوره با نمرهای رضایت بخش، گواهی پایان دوره به شما اهدا میشود. دانشجویان برجسته کلاس پس از اتمام دوره از اساتید راهنمایی های بیشتر دریافت خواهند کرد و آثارشان در تریبون زمانه و شاید خود وبسایت رادیو زمانه منتشر شود.
توجه: تامین امنیت آنلاین دانشجویان و افرادی که از داخل ایران در این دوره ها مشارکت دارند، برای رادیو زمانه بسیار مهم است. لطفا پیش از نام نویسی اساسنامه امنیت آنلاین رادیو زمانه را مطالعه کنید!


دوره‌های پیشرفتهٔ آکادمی زمانه:

نویسندگی در حوزه روزنامه نگاری آنلاین
برنامه سازی رادیویی و پادکست
برنامه سازی ویدئویی
اینترنت آزاد برای فعالان آنلاین